Mládežnícky parlament pripravil dávku podujatí na letné mesiace! Nech sa páči - tu je ich zoznam!

Zdravíme vás! :) Pripravujeme ďalšie skvelé akcie - nech sa páči - tu sú prvé informácie! 

20. júna budete opäť môcť prísť na funny výstavu krížencov - PSÍ DEŇ II. Tentokrát sa uskutoční v mestskej záhrade - v časti za tenisovými kurtami. Plagát zverejníme čoskoro. Z ORGANIZAČNÝCH DÔVODOV SME PODUJATIE PSÍ DEŇ II. MUSELI PRESUNÚŤ NA 5.SEPTEMBRA 2015. OSPRAVEDLŇUJEME SA A TEŠÍME SA NA VŠETKÝCH V SEPTEMBRI.

25. júna opäť budete môcť stretnúť v uliciach našich dobrovoľníkov - OBJÍMAČOV - opäť sa uskutoční DEŇ OBJATÍ alebo ak chcete HUG DAY 2015! Viac informácií získate na stránke www.hugday.sk ale aj na facebooku na stránke www.facebook.com/pages/Hug-day-in-Slovakia-De%C5%88-objat%C3%AD-na-Slovensku/305796532866020?fref=ts. Tam nájdete aj udalosť Hug Day 2015 / Deň objatí 2015 RIMAVSKÁ SOBOTA. Ak sa chcete stať dobrovoľníkom alebo chcete pomôcť pri realizácii, vyplňte tento jednoduchý formulár -  https://goo.gl/forms/ioTdJ5pDER :) Tešíme sa na Vás!

V júli sa chceme trochu venovať aj mladým rodinám s deťmi a preto sme pripravili LETNÝ TÁBOR pre deti s dennou dochádzkou. Realizujeme ho v spolupráci so Súkromnou základnou školou Lučenec v Rimavskej Sobote. Viac informácií nájdete na plagáte :) 

25. augusta je opäť pripravený DEŇ BUBLÍN - BUBBLE DAY 2015. Ak sa chcete tiež stať súčasťou tohoto eventu, pridajte sa do udalosti na FB - https://www.facebook.com/events/1053243944690393  :) Opäť chceme vytvoriť na námestí neopakovateľnú atmosféru pomocou bublín a možno aj nejakého programu.... Všetko sa včas dozviete :)

O ďalších akciách vás budeme informovať :) Tešíme sa na vás!

Kolektív členov, pedagógov a dobrovoľníkov Mládežníckeho parlamentu mesta Rimavská Sobota. :)